سیستم نمایش هوشمند در سازمان ها و مراکز دولتی

مرکز دولتی
سازمان اداریبر خلاف شرکت های خصوصی, در سازمان و ارگان های دولتی چالشی برای معرفی محصولات و خدمات وجود ندارد بلکه نحوه اعلام طرح ها و نحوه عرضه خدمات و یا قوانین و مقررات سازمانی و یا حتی اخبار جدید آن سازمان است که اطلاع رسانی را برای آن سازمان مشکل و ارتباط با مراجعین و مشتریان را به خطر می اندازد.

در واقع این وسعت سازمان است که اطلاع رسانی را سخت کرده و ذهن مشتریان و مراجعین را با سوالات بی پاسخ زیادی تنها می گذارد, دیجیتال ساینج و یا سیستم های نمایش هوشمند هاتف الکترونیک با عرضه خدمات زیادی در قاب چندرسانه ای می تواند خلاء ایجاد شده در این میان را به طرز شگفت انگیزی پر کرده و باعث افزایش بهره وری قابل لمسی برای سازمان و یا ارگان موردنظر گردد.

تاثیرات Digital Signage در بهبود جایگاه سازمان و ارگان های دولتی

اطلاع رسانی :

یکی از مهمترین ویژگی های سیستم های نمایش هوشمند برای سازمان های دولتی و ارگان های بزرگ بحث انتقال سریع و لحظه ای اخبار آن سازمان, قوانین مربوط به آن ارگان و اطلاعیه هایی است که در تسریع رفع مشکل و یا پیشرفت کار مراجعین نقشی اساسی دارند و سیستم های نمایش هوشمند می توانند آنها را در قالب تصاویر متحرک, زیرنویس و یا اخبار به مراجعین نمایش دهند.

مسیریابی :

یکی دیگر از موارد پر کاربرد در سازمان های بزرگ بحث مسیریابی است که در هر مکان می توان با توجه به موقعیت نصب سیستم نمایش هوشمند مراجعین را به محل مورد نظر خود راهنمایی کرد.

امنیت :

پخش هشدار تخلیه ساختمان و یا موارد امنیتی مشابه در زمان بروز حادثه و یا مورد غیرطبیعی که می تواند با سیستم اطفا حریق و یا اعلانات تلفیق شده و کارایی دو چندانی داشته باشد.

سوالات متداول :

پاسخ به سوالات متداول مراجعین می تواند نه تنها باعث رضایت مراجعین به غرفه گردد, بلکه میتواند افزایش چشم گیری در روند کاری کارکنان و افزایش تمرکز این عزیزان بر روی کارهای محول شده گردد که این امر باعث رشد همه جانبه بهره برداری شرکت از نمایشگاه خواهد شد.

زیبایی :

یکی از نکات برجسته سیستم های نمایش هوشمند, زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی نمایشگاه ها و مراکز پر بازدید عمومی است که این امر باعث شده محیط داخلی زیبای مرکز همانند نقش برجسته آن در خدمت رسانی و کیفیت محصولات در ذهن مشتریان باقی بماند.

نحوه ی اجرای پویا نمای هوشمند درسازمان ها و مراکز دولتی

تهیه استند رومیزی یا دیواری و نصب آن بر روی کانتر تا مهمانان در هنگام خروج و یا حساب کردن در نظرسنجی شرکت نمایند. این روش مناسب رستوران های شلوغ یا فست فودها بوده و مهمترین هدف بدست آوردن انتقادات می باشد.

اطلاع رسانی یکی از مهمترین ویژگی های رسانه های هوشمند هست که هم به بهترین نحو میتوانند ارباب رجوع را راهنمایی کرده هم از سوالات تکراری و مشخص آنها جلوگیری کرد . همچنین وضعیت آب و هوایی و ... را میتوان توسط این نمایشگر نمایش داد.

زمانی که در آسانسور سپری میشه بهترین موقعیت هست تا هم اطلاعات مورد نیازتون رو نمایش بدید هم از اون به عنوان تبلیغات استفاده کنید و زمان خسته کننده ای که در آسانسورها سپری میشود را به زمانی مفید تبدیل کرد

پست الکترونیک

sales@tanian.ir

پست الکترونیک

sales@tanian.ir


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109