سیستم های نمایش هوشمند در مراکز درمانی و بیمارستان ها

کلینیک
مرکز درمانیامروز بیمارستان ها، کلینیک ها و مطب ها با توجه به مزیت های Digital Signage در تصاویر پویا، موثر و همچنین انعطاف پذیری این سیستم ها، توانسته اند ارتباطاتشان را با بیماران و همکاران متحول سازند. استفاده از این سیستم در مراکز درمانی شیوه جدیدی برای برقراری ارتباط با مراجعین می باشد، استفاده از این سیستم در صنعت پزشکی می تواند نوعی ارزش و متمایز کننده خوبی برای این مرکز از سایر مراکز سنتی باشد.

تاثیرات سیستم های نمایش هوشمند Digital Signage در مراکز درمانی و بیمارستان ها

آموزش:

پاسخ به سوالات متداول پزشکی و مراقبت های بعد از عمل جراحی که موجب بهینه سازی در اثربخشی عملکرد پرسنل و بهبود سریع بیمار به دلیل آگاهی بخشی به وی می گردد . در اتاق های انتظار معمولا Digital Signage وجود دارد که می تواند اطلاعاتی مربوط به تخصص پزشکان به بیماران برساند تا ایشان ضمن آگاهی بیشتر از بیماری خود و درمان آن بتوانند روحیه از دست رفته خود را مجددا احیا نمایند که این امر باعث صرفه جویی در زمان کادر پزشکی و بیمار می شود.

سرگرمی :

یکی از دغدغه های بیماران برای رفتن به مراکز درمانی، زمان انتظار بالا است. با نصب تجهیزات Digital Signage می توان به جای پخش یک کانال تلویزیونی خسته کننده، با ارائه تصاویر پویا و خلاق، اخبار جدید، تبلیغات محصولات مرتبط با فعالیت مطب، زمان انتظار را کوتاهتر جلوه داد و این یعنی رضایتمندی بیشتر در مراکز درمان. نباید این امر را فراموش کرد که اگر بیمار با روحیه مثبت با پزشک روبه رو شود سطح علاقه و رضایتمندی وی نسبت به عملکرد پزشک و کادر درمانی و همچنین اجرای دستورات و توصیه های پزشکی بیشتر خواهد شد.

بیمارستان

قابلیت های سیستم های نمایش هوشمند برای مراکز درمانی :

نحوه ی اجرای پویا نمای هوشمند در مراکز درمانی و بیمارستان ها

ساعات حضور پزشکان و جراحان، نمایش تربیت نوبت دهی ، بارگزاری مطالب علمی و پزشکی و راه های درمانی، جلوگیری از سوالات تکراری همه از کوچیکترین کاربردهای سامانه ی پویا نمای هوشمند است

ایجاد پرسشنامه بر روی تبلت و ارائه آن توسط گارسون به مهمانان در هنگام خروج و پرداخت صورت حساب. این روش بهترین روش بوده چون می توان اکثر مهمانان را مجاب به شرکت در نظرسنجی نمود.

سامانه کاربرد های فراوانی همچون نظرسنجی مشتریان و کارمندان ، جمع آوری اطلاعات مشتریان ، کنترل ویزیتورها، استخدام نیروی انسانی و غیره ، می تواند برای شرکت ها داشته باشند.

پست الکترونیک

sales@tanian.ir

پست الکترونیک

sales@tanian.ir


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109