سیستم های نمایش هوشمند در فروشگاه ها و مراکز خرید

نمایشگر هوشمند در پاساژها
نمایشگر هوشمند در پاساژها


برگ برنده شرکت ها تبلیغات در مراکز خرید و اماکن عمومی است که در این زمینه سیستم های تلوزیونی به علت دارا بودن تصاویر متحرک و جذاب, بیشترین تاثیر را روی بینندگان و مراجعین به این گونه مکان ها خواهند داشت. به واقع بیشترین تاثیر سیستم های دیجیتال ساینج در میان تمامی رسته های شغلی, در مراکز خرید مانند پاساژ ها و مال ها و مراکز پر رفت و آمد عمومی خواهد بود و این امر به علت پتانسیل بالای رفت و آمد عمومی از و از تمامی سطوح جامعه و اقشار مختلف در مکان های مذکور خواهد بود.

تاثیرات Digital Signage در مراکز خرید و اماکن عمومی

درآمد زایی :

تبلیغات و اسپانسرینگ با نصب سیستم های دیجیتال ساینج که با نصب ویدیو وال و یا مانیتور های بزرگ انجام می پذیرد بیشترین برد را در مکان های پر رفت و آمدی مثل مراکز خرید و اماکن عمومی خواهند داشت.

اطلاع رسانی :

از دیگر جنبه های سیستم های نمایش هوشمند برای مراکز خرید و اماکن عمومی می توان به مبحث اطلاع رسانی و جلب مشتری اشاره کرد که تاثیر زیاد آنها در این زمینه نیز جالب توجه است

سوالات متداول :

پاسخ به سوالات متداول مراجعین می تواند نه تنها باعث رضایت مراجعین به مجموعه گردد, بلکه میتواند افزایش چشم گیری در روند کاری کارکنان و افزایش تمرکز این عزیزان بر روی کارهای محول شده گردد که این امر باعث رشد همه جانبه مجموعه خواهد شد.

زیبایی :

یکی از نکات برجسته سیستم های نمایش هوشمند, زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی مراکز خرید و اماکن عمومی است که این امر باعث شده محیط داخلی زیبای مجموعه همانند نقش برجسته آن در خدمت رسانی و کیفیت محصولات در ذهن مشتریان باقی بماند.

نحوه ی اجرای پویا نمای هوشمند در مراکز خرید و فروشگاه ها

تهیه استند رومیزی یا دیواری و نصب آن بر روی کانتر تا مهمانان در هنگام خروج و یا حساب کردن در نظرسنجی شرکت نمایند. این روش مناسب رستوران های شلوغ یا فست فودها بوده و مهمترین هدف بدست آوردن انتقادات می باشد.

برگ برنده شرکت ها و برند ها تبلیغات در مکان های عمومی و پر بازدید هست با نصب تلویزیون شهری در پاساژ ما و مراکز خرید تبلیغات متفاوت خو را با تصاویر محرک و جذاب مدیریت کنید

سامانه کاربرد های فراوانی همچون نظرسنجی مشتریان و کارمندان ، جمع آوری اطلاعات مشتریان ، کنترل ویزیتورها، استخدام نیروی انسانی و غیره ، می تواند برای شرکت ها داشته باشند.

پست الکترونیک

sales@tanian.ir

پست الکترونیک

sales@tanian.ir


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109