سیستم های نمایش هوشمند درنمایشگاه ها و موزه ها

نمایشگر هوشمند در نمایشگاه
نمایشگر هوشمند در موزه هازمانی که یک شرکت در نمایشگاهی شرکت می کند نیاز دارد تا از میان تمامی غرفه های موجود در نمایشگاه, بیشترین جلب توجه را از مراجعین و بازدیدکنندگان دریافت کرده و از همین رو اولین فعالیت مفید را با غرفه آرایی مناسب جهت نمایش بهتر نام و برند خود و فراهم کردن فضای مناسبی برای محصولات و خدمات خود می نماید. سیستم های نمایش هوشمند شرکت تانیان با هدف نمایش بهتر محصولات و خدمات برای شرکت ها و نمایش تبلیغات برای مجموعه نمایش گاه ها می تواند نه تنها فضای غرفه و سالن نمایش گاه را با زیبایی خیره کننده خود دو چندان نماید, بلکه می تواند بسته به نوع استفاده, شرکت ها و مجموعه نمایشگاهی را به اهداف مد نظر برساند.

تاثیرات Digital Signage در نمایش گاه ها

درآمد زایی :

یکی از مهمترین و کارآمد ترین ویژگی های سیستم نمایش هوشمند در نمایشگاه ها بحث درآمدزایی است که جدی ترین هدف برای استفاده از دیجیتال ساینج به شمار می رود و برای انجام آن می توان خدماتی به شرح زیر را به نمایشگاه و غرفه داران عرضه کرد :

اطلاع رسانی :

از دیگر جنبه های سیستم های نمایش هوشمند برای نمایشگاه ها می توان به مبحث اطلاع رسانی و جلب مشتری اشاره کرد که تاثیر زیاد آنها در این زمینه نیز جالب توجه است

سوالات متداول :

پاسخ به سوالات متداول مراجعین می تواند نه تنها باعث رضایت مراجعین به غرفه گردد, بلکه میتواند افزایش چشم گیری در روند کاری کارکنان و افزایش تمرکز این عزیزان بر روی کارهای محول شده گردد که این امر باعث رشد همه جانبه بهره برداری شرکت از نمایشگاه خواهد شد.

زیبایی :

یکی از نکات برجسته سیستم های نمایش هوشمند, زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی نمایشگاه ها و مراکز پر بازدید عمومی است که این امر باعث شده محیط داخلی زیبای مرکز همانند نقش برجسته آن در خدمت رسانی و کیفیت محصولات در ذهن مشتریان باقی بماند.

نحوه ی اجرای پویا نمای هوشمند در نمایشگاه و موزه ها

تهیه استند رومیزی یا دیواری و نصب آن بر روی کانتر تا مهمانان در هنگام خروج و یا حساب کردن در نظرسنجی شرکت نمایند. این روش مناسب رستوران های شلوغ یا فست فودها بوده و مهمترین هدف بدست آوردن انتقادات می باشد.

ایجاد پرسشنامه بر روی تبلت و ارائه آن توسط گارسون به مهمانان در هنگام خروج و پرداخت صورت حساب. این روش بهترین روش بوده چون می توان اکثر مهمانان را مجاب به شرکت در نظرسنجی نمود.

سامانه کاربرد های فراوانی همچون نظرسنجی مشتریان و کارمندان ، جمع آوری اطلاعات مشتریان ، کنترل ویزیتورها، استخدام نیروی انسانی و غیره ، می تواند برای شرکت ها داشته باشند.

پست الکترونیک

sales@tanian.ir

پست الکترونیک

sales@tanian.ir


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109