سیستم نمایش هوشمند درشرکت های خصوصی

مرکز تجازی
مرکز مالیبزرگترین چالش شرکت های خصوصی و سازمان های کوچک, شناساندن محصولات و خدمات خود به مشتریان و مشخص کردن وجه تمایز خود با سایر رقبا می باشد که در این میان کمیت و کیفیت هر دو نقش بسیار پررنگی را ایفا میکنند.

استفاده از سیستم های نمایش هوشمند در مکان هایی مانند سالن انتظار و یا اتاق های جلسات باعث می شود تا سازمان و یا شرکت مورد نظر علاوه بر معرفی محصول و یا خدمات خود, زیبا و چشم نواز گردیده و جایگاه مناسبی در نظر مشتریان و مراجعین پیدا کند.

تاثیرات Digital Signage در بهبود جایگاه شرکت های خصوصی

معرفی محصولات/خدمات :

یکی از بهترین امکاناتی که دیجیتال ساینج ( سیستم های نمایش هوشمند ) شرکت پونه در اختیار شرکت های خصوصی و سازمان های کوچک قرار می دهد, معرفی محصولات و خدمات این عزیزان می باشد که با تکیه بر جذابیت هایی که این سیستم ها برای معرفی محصول دارند باعث می شوند تبلیغات و یا معرفی محصول/خدمات با قدرت بیشتری به مخاطبین معرفی شود و تاثیر بیشتری در ذهن آنان ایجاد خواهد کرد که این امر باعث افزایش جایگاه شرکت در ذهن مخاطبین خواهد شد.

درآمد زایی :

پس از معرفی محصول که در مورد قبلی به آن اشاره شد, زمان درآمد زایی فرا می رسد که این امر ناشی از شناسانده شدن محصول/خدمات به مخاطبین و مشتریان و در نهایت عقد قرارداد های فروش یا خدمت رسانی به مشتریان خواهد بود.

زیبایی :

یکی از نکات برجسته سیستم های نمایش هوشمند, زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی نمایشگاه ها و مراکز پر بازدید عمومی است که این امر باعث شده محیط داخلی زیبای مرکز همانند نقش برجسته آن در خدمت رسانی و کیفیت محصولات در ذهن مشتریان باقی بماند.

نحوه ی اجرای پویا نمای هوشمند در شرکت های خصوصی

بزرگترین چالش شرکت های خصوصی و سازمان های کوچک, شناساندن محصولات و خدمات خود به مشتریان و مشخص کردن وجه تمایز خود با سایر رقبا می باشد که میتوانید با نمایش کاتالوگ محصول بر تبلت یا کیوسک رومیزی یا در صورت نرم افزاری بودن محصول نصب برنامه بر آن کاملا محصول رو به مشتری خود بشناسونید و از مزایای محصول با خبر سازید .

ایجاد پرسشنامه بر روی تبلت و ارائه آن توسط گارسون به مهمانان در هنگام خروج و پرداخت صورت حساب. این روش بهترین روش بوده چون می توان اکثر مهمانان را مجاب به شرکت در نظرسنجی نمود.

سامانه کاربرد های فراوانی همچون نظرسنجی مشتریان و کارمندان ، جمع آوری اطلاعات مشتریان ، کنترل ویزیتورها، استخدام نیروی انسانی و غیره ، می تواند برای شرکت ها داشته باشند.

پست الکترونیک

sales@tanian.ir

پست الکترونیک

sales@tanian.ir


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109