سیستم های نمایش هوشمند درفضاهای باز و مکان های عمومی
ایستادن در صف انتظار برای سوار شدن وسایل بازی، بدترین بخش بازدید از هر پارک تفریحی است.اما صفحه نمایش های دیجیتال مستقر در پارک ها، زمان انتظار را به یک زمان سرگرم کننده برای مهمانان تبدیل کرده اند.اخیرا یکی از شرکت های سرگرمی در کانادا سیستمی به نام FUN TV (یک سیستم دیجیتال ساینیج طراحی شده در فضای باز) را به منظور سرگرم ساختن و افزایش تجربه بازدیدکنندگان، طراحی کرده است که سالانه بیش از 23 میلیون نفر را پوشش می دهد.FUN TV یک صفحه نمایش 55 اینچ با صوتی کامل در فضای باز است که برنامه های تفریحی مختلفی را در پارک به نمایش می گذارد.برنامه هایی نظیر: اخبار، شرایط آب و هوا، ورزش، بازی های تعاملی و موسیقی فیلم ها و … .FUN TV، ارزش افزوده ای را برای بازدیدکنندگان، سرمایه گذاران و تبلیغ کنندگان، فراهم می کند.به محض ورود بازدیدکنندگان به پارک، تجارب دیجیتالی شروع می شود. برنامه همچنین قابلیت ایجاد محتوا و پیام های سفارشی برای گروه ها و افراد برجسته را دارد و به منظور ترویج رویدادهای خاص مورداستفاده قرار می گیرد.صفحه نمایش های متعدد در سراسر پارک، سرگرمی و اطلاعات زیادی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند، از جمله شرایط آب و هوایی، سردترین و گرم ترین ساعات روز، آب و هوای نامساعد، تا بازدیدکنندگان بتوانند بر این اساس، روز خود را برنامه ریزی کنند.

تاثیرات Digital Signage درفضاهای باز

درک زمان انتظار:

-هیچ کس دوست ندارد در یک صف، 90 دقیقه به انتظار بایستد. راه حل لذت بخش ساختن زمانی که افراد ساعت های بی شماری را در صف انتظار در پارک به سر می برند، دیجیتال ساینیج است. محتوای نمایشی توسط دیجیتال ساینیج، کاملا مربوط به خود پارک است. محتوا می تواند شامل هر چیزی از پخش موسیقی گرفته تا نمایش فیلم، و همینطور پخش اخبار مرتبط، بسته به مخاطبان هدف باشد. و این محتوا به آسانی قابل تغییر دادن هستند. به طور مثال یک راه حل عالی برای سرگرم ساختن کودکان و رضایت پدر و مادرشان، نمایش کارتون است.

تبلیغات:

با وجود دیجیتال ساینیج، گزینه های تبلیغات بی شمارند. فروشندگان و مغازه های بی شماری درون پارک ها وجود دارند: فست فودها، هدیه سراها، کاریکاتوریست ها، عکاسان و … . با استفاده از دیجیتال ساینیج این افراد می توانند تبلیغات شان را در معرض دید افراد بیشتری در پارک قراردهند.

ایجاد تجربه دیجیتال:

دیجیتال ساینیج می تواند برای نمایش شمارش معکوس در هنگام سوار وسایل شدن و یا برای شبیه سازی تجربه سوار شدن، مورد استفاده قرار گیرد.

راحتی و سرعت در به روز رسانی محتوا

به روز رسانی محتوا هرگز آسان نیست. کارکنان می توانند محتوا را از طریق مدیریت تحت وب، به روز کنند.مثلا یک آگهی و تبلیغ از صفحه نمایش پخش می‌شود و سپس با یک کلیک به منظور سرگرم ساختن بازدیدکنندگان، فیلم پخش می شود.

توانایی نمایش در فضای باز:

نصب دیجیتال ساینیج در فضای باز در پارک، گزینه های بی شماری را برای محتوا، ارائه می دهد.اما آنچه اهمیت دارد، این است که از درست کار کردن دیجیتال ساینیج در فضای باز، اطمینان حاصل شود.نمایش دیجیتال ساینیج در فضای باز، یک سری مشکلات را به وجود می آورد، اما اگر شما راه حل های دیجیتال ساینیج درستی را به کار گیرید، با هیچ گونه مشکلی در زمینه اجرا روبه رو نخواهید شد.سیستم های نمایشی فضای باز مناسب، قادر به مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی نظیر باران، باد، گردوغبار و … است.

نحوه ی اجرای پویا نمای هوشمند در فضاهای باز

تهیه استند رومیزی یا دیواری و نصب آن بر روی کانتر تا مهمانان در هنگام خروج و یا حساب کردن در نظرسنجی شرکت نمایند. این روش مناسب رستوران های شلوغ یا فست فودها بوده و مهمترین هدف بدست آوردن انتقادات می باشد.

ایجاد پرسشنامه بر روی تبلت و ارائه آن توسط گارسون به مهمانان در هنگام خروج و پرداخت صورت حساب. این روش بهترین روش بوده چون می توان اکثر مهمانان را مجاب به شرکت در نظرسنجی نمود.

سامانه کاربرد های فراوانی همچون نظرسنجی مشتریان و کارمندان ، جمع آوری اطلاعات مشتریان ، کنترل ویزیتورها، استخدام نیروی انسانی و غیره ، می تواند برای شرکت ها داشته باشند.

پست الکترونیک

sales@tanian.ir

پست الکترونیک

sales@tanian.ir


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109