سیستم های نمایش هوشمند در مراکز ورزشی

فضای باز
فضای بازپوستر های بزرگ از قهرمانان ورزشی در کنار آینه های بلد قدی, بزرگترین انگیزه برای جوانانی هستند که در باشگاه های ورزشی به ورزش می پردازند اما ایجاد انگیزه به تنهایی در باشگاه های ورزشی تاثیر گذار نخواهد بود اگر ورزشکاران نتوانند حرکاتی که در برنامه های ورزشی آنها گنجانده شده را به درستی اجرا نمایند و از آنجا که ممکن است مربیان عزیز زمان رسیدگی به تک تک ورزشکاران را نداشته باشند, دانستن برخی نکات در زمینه انجام صحیح حرکات, تغذیه و ... تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت وضعیت فیزیکی و روحی ورزشکاران, جلوگیری از بروز حادثه های جبران ناپذیر ورزشی و در نهایت استقبال از باشگاه های ورزشی خواهد داشت.

تاثیرات Digital Signage در بهبود جذب مخاطب در باشگاه های ورزشی

درآمد زایی :

از سیستم های نمایش هوشمند می توان برای تبلیغات و اسپانسرینگ محصولات مختلفی از جمله مکمل های ورزشی, تردمیل و دوچرخه ثابت و یا محصولات و دستگاه های ورزشی مورد استفاده در باشگاه و یا منزل برای ورزشکاران به جای نصب بنر های تبلیغاتی که جلب توجه کمتری به علت ثابت بودن تصویر و محتوا دارند استفاده کرد.

ایجاد انگیزه :

با نمایش عکس ها و فیلم های محرک انگیزه به جای پوستر های قدیمی, ورزشکاران می توانند تمرین کردن واقعی اسطوره های ورزشی خود را با بالاترین کیفیت ببینند و توصیه های ورزشی را از زبان خود آنها بشنوند و این امر در ایجاد انگیزه و همچنین شاخص شدن آن باشگاه ورزشی تاثیر بساز زیادی دارد.

اطلاع رسانی :

نمایش حرکت های صحیح ورزشی به صورت عکس و فیلم, نکات تغذیه ای, نحوه صحیح استفاده از مکمل ها و ... باعث خواهد شد تا اعتماد ورزشکاران به باشگاه و مربیان بیشتر شده و همچنین ورزش و نحوه انجام آن به شکل درستی در آن مجموعه صورت بگیرد که نتیجه رعایت همه این موارد ورزشکارانی با روحیه و فیزیک مناسب و بالا رفتن رتبه و جایگاه آن باشگاه ورزشی در سطح شهر و ورزشکاران خواهد بود.

نحوه ی اجرای پویا نمای هوشمند در مراکز ورزشی

تهیه استند رومیزی یا دیواری و نصب آن بر روی کانتر تا مهمانان در هنگام خروج و یا حساب کردن در نظرسنجی شرکت نمایند. این روش مناسب رستوران های شلوغ یا فست فودها بوده و مهمترین هدف بدست آوردن انتقادات می باشد.

ایجاد پرسشنامه بر روی تبلت و ارائه آن توسط گارسون به مهمانان در هنگام خروج و پرداخت صورت حساب. این روش بهترین روش بوده چون می توان اکثر مهمانان را مجاب به شرکت در نظرسنجی نمود.

سامانه کاربرد های فراوانی همچون نظرسنجی مشتریان و کارمندان ، جمع آوری اطلاعات مشتریان ، کنترل ویزیتورها، استخدام نیروی انسانی و غیره ، می تواند برای شرکت ها داشته باشند.

پست الکترونیک

sales@tanian.ir

پست الکترونیک

sales@tanian.ir


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109