سیستم های نمایش هوشمند در مراکز آموزشی و مدارس

برنامه های درسی
نمایشگر هوشمند در مراکز آموزشی


امروزه با توجه به تکثر تردد در محیط های آموزشی و همچنین تعدد برنامه های این مراکز، مجموعه ها به ابزارهای اطلاع رسانی نیاز دارند تا بتوانند اولاً توجه بینندگان را در این تجمع و شلوغی جلب نمایند، ثانیاً بتوانند به کمک کنترل راحت متغیرها هزینه های مربوط به این اطلاع رسانی را به حداقل برساند.

تاثیرات سیستم های نمایش هوشمند Digital Signage در مراکز آموزشی و مدارس

اطلاع رسانی :

در محیط های آموزشی همواره شاهد طرح های مختلف بوده ایم که برای رفع چالش ها در زمینه معرفی برنامه ها و طرح های آموزشی می توان به امکانات این سیستم ها اشاره کرد :

امنیت:

بزرگترین مزیت این سیستم ها امکان کنترل به صورت متمرکز و همچنین امکان مشاهده و کنترل تصاویر در حال پخش (screen shot)در هر لحظه توسط واحد کنترل و اطلاع رسانی مجموعه ها می باشد. وهمچنین می توان از مرکز کنترل به صورت یکپارچه و یامجزا تمامی محتویات در حال پخش را تدوین و تغییر داد.

درآمد زایی :

بیشترین هزینه در مراکز آموزشی هزینه های مربوط به اطلاع رسانی می باشد که با توجه به امکانات سیستم های نمایش هوشمند می توان به نکات ذیل در مبحث درآمدزایی اشاره نمود :

نحوه ی اجرای پویا نمای هوشمند درمراکز آموزشی و مدارس

تهیه استند رومیزی یا دیواری و نصب آن بر روی کانتر تا مهمانان در هنگام خروج و یا حساب کردن در نظرسنجی شرکت نمایند. این روش مناسب رستوران های شلوغ یا فست فودها بوده و مهمترین هدف بدست آوردن انتقادات می باشد.

میتوانید چندین مطلب علمی را همزمان در صفحه نمایش پخش نمیایید، نصب اطلاعیه ها، ساعات حضور مدیرگروه ها در دانشگاه ها، تاریخ امتحانات و دیگر اطلاعات بسیار وقت گیر و پر زحمت هست و امکان خطای انسانی هم بالا میره اما توسط پویا نمای هوشمند به راحتی اطلاعات خود را ویرایش کنید .

میتوانید خدماتی همچون ساعات کلاس ها ، گزارش کلاس ها، برنامه ی آموزشی و .. را توسط کیوسک دیواری یا ایستاده به نمایش بگزارید .

پست الکترونیک

sales@tanian.ir

پست الکترونیک

sales@tanian.ir


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109