تابلو اعلانات لمسی

تابلو اعلانات تعاملی به خودی خود سخت افزاری است متشکل از یک نمایشگر با کیفیت و روشنایی تصویر بالا ، یک پردازشگر ، فریم تشخیص مختصات لمس ، باکس و بدنه خارجی ، سیستم های محافظتی فیزیکی . این سخت افزار از سایز های 32 الی 84 اینچ و قابلیت تشخیص 2 تا 32 نقطه لمس همزمان تولید می گردد . همچنین امکان کار با سیستم عامل های مختلف را دارا بوده و به راحتی با سایر کاربرها و شبکه های محیطی ارتباط برقرار می کند .تابلو اعلانات لمسی

اما در سیستم تابلو اعلانات یکپارچه ، نرم افزار مخصوص این سیستم قابلیت یکپارچه شدن چندین سخت افزار در قالب یک شبکه و فرمان پذیری از یک سرور را فراهم می آورد . این قابلیت امکان کنترل تمامی تابلوهای نصب شده در یک یا چند منطقه ی جغرافیایی را به طور همزمان فراهم کرده و کنترل محتوا و به روز رسانی برخط را تسهیل می کند . سیستم تابلو اعلانات تعاملی یکپارچه بهترین محصول برای ایجاد ارتباط با مخاطبین سازمان هاو ارگان ها ی پرمخاطب جهت پاسخگویی سریع بوده و به عنوان ابزاری کارآمد ، به روز و منعطف در تکریم مراجعه کنندگان و تکمیل پروسۀ CRM در دفاتر فروش و نمایندگی ها دراختیار مدیران خواهد بود.

سیستم کامپیوترهای لمسی

احتمالاً با کامپیوترهای لمسی بدون کیس (AIO (all- in- one همچون بعضی از نوت بوک‌ها، تبلت‌ها و... آشنا هستید؛ چرا که در سال‌های اخیر با توجه به طراحی زیبا و حذف تمامی پیچیدگی های کابل کشی معمول، روز به روز بر محبوبیت این نسل از کامپیوترها افزوده شده است، از طرفی ویژگی چند لمسی بودن این سیستم‌ها از آن جهت که امکان تعامل بیشتر را برای کاربر فراهم می‌آورد، جذابیت خاص خود را دارد؛ تانیان با ارائه خدمات در حوزه فروش و اجاره این نسل از کامپیوترهای AIO در ابعاد بزرگ، گام محکمی در جهت گسترش استفاده از سخت‌افزارهای تعاملی مالتی تاچ همگام با تکنولوژی روز دنیا برداشته است.


کامپیوترهای مالتی تاچ ONT- AIO که بر روی دیوار نصب می ­شوند، قابلیت تشخیص همزمان چهار نقطه لمسی (و بیشتر در صورت نیاز مشتری) را دارند. در ذیل به تفصیل، قسمت‌های مختلف این کامپیوترها معرفی و شرح داده شده است.

معرفی اجزای کامپیوتر لمسی

نمایشگر LED Full HD

ساختار این نمایشگر به گونه ایست LED‌ها در تمام سطح پشتی پنل چیده شده‌اند اما شدت روشنایی و یا تاریکی هر نقطه از صفحه توسط LED‌ها بصورت جداگانه قابل کنترل است که این امکان را برایتان فراهم می کند تا تصاویر را با کیفیتی برتر تماشا کنید.

پنل لمسی مادون قرمز مالتی تاچ

این پنل با استفاده از صفحات تشخیص مادون قرمز، امواج IR توسط فرستنده‌ها در دو ضلع صفحه تولید­ شده و به سمت دوضلع مجاور که حاوی گیرنده ­های مادون قرمز می باشد گسیل می‌شود. اشیاء وارد شده به این فضا، موجب قطع ارتباط گیرنده‌ها با فرستنده‌های مقابل هم می‌شوند که پس از تعیین شماره توالی سنسورهای قطع ارتباط شده، مختصات ورود شیء، مشخص می‌شود. با توجه به عدم وابستگی این نوع سامانه‌ها به سطح، عبور نور نمایشگر از آن‌ها، بدون مانع و با کیفیت اصلی صورت می‌گیرد.

کامپیوتر قدرتمند

به طور پیش فرض، پردازنده این سیستم core i5، با 8 گیگابایت حافظه داخلی و هارد 500 گیگابایتی است؛ اما بسته به سفارش مشتری قابل تغییر می ­باشد. همچنین ارتقا و یا انتخاب سفارشی کامپیوتر های OPS یا MINI ATX PC به کاربران گوناگون امکان رفع هرگونه از نیاز‌های تخصصی‌شان را می‌دهد.

ویژگی ها

  • از سایز 32 الی 84 اینچ
  • با قابلیت تشخیص 2 الی 32 نقطه لمس همزمان
  • کیفیت تصویر تا رزولوشن 4K
  • قابلیت کار با انواع سیستم عامل ها ( Windows, Android MacOS , iOS)
  • متریال و رنگ بدنه سفارشی
  • طراحی نرم افزارهای اختصاصی منطبق با نیاز مشتری
  • امکان تولید بدنه منطبق با دکوراسیون محل نصب
  • دارای صفحه محافظ ، سیستم خنک کاری ، سیستم محافظ برق
  • امکان اتصال به شبکه از طریق کابل LAN و Wi-Fi
نمایشگر معمولی
پست الکترونیک

sales@tanian.ir

پست الکترونیک

sales@tanian.ir


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109