آینه هوشمند - سیستم اتاق پرو

سامانه آینه هوشمند

براساس تحقیقات انجام شده امروزه خرید مشتریان 29 درصد از جستجو در فروشگاه ها و 71 درصد از افرادی که لباس را پرو می کنند منجر به خرید می شود با وجود این متاسفانه تنها حدود 28 درصد از خریداران به اتاق پرو فروشگاههای زنجیره ای لباس وارد می شوند و اتاق های پرو همیشه برای مشتری به دلایلی چون تجهیزات نورپردازی بد ، فضای کثیف ، خدمات ضعیف و ایستادن در صف های طولانی پرو جذابیت ندارد ، تجربه اتاق پرو برای بسیاری از مردم در اکثر فروشگاه‌ها بسیار ناطلوب وگاها زجرآور است.

آینه هوشمند

نحوه‌ی کار آینه هوشمند (How smart mirror funcation work)

برای راه‌اندازی سیستم آینه هوشمند ابتدا می‌بایست اقدام به نصب دستگاه‌های LCD (نمایشگر) در محوطه فروشگاه یا مرکز خرید خودنمایید. اطلاعات مربوط به‌تمامی اجناس فروشگاه خود را در نرم‌افزار آینه هوشمند وارد می‌نماییم. سپس برای هرکدام از کالاهای موجود در فروشگاه خود یک برچسب اطلاعاتی کد Rfid تعریف و نصب می‌نماییم.

زمانی که جنس یا کالای موردنظر خود را مقابل نمایشگر بگیرید Reader (کد خوان) موجود در نمایشگر سیستم آینه هوشمند اطلاعاتی از قبیل رنگ، سایزهای مختلف موجود، تصاویر، مدل‌های مختلف موجود را در یک جدول برای مشتریان برای نمایش می‌دهد.

یک کلید سفارش (Order) در سیستم آینه هوشمند تعبیه‌شده است که مشتریان می‌توانند با لمس این گزینه از نمایشگر موجود فروشندگان را از کالایی که موردنیازشان است باخبر کنند و اقدام به سفارش کالای موردنظر خودنمایند.

آینه هوشمند

کاربرد آینه هوشمند (Usage smart mirror funcation)

فرض کنید شما یک فروشگاه لباس‌دارید و قصد دارید به‌منظور بهبود خدمت‌رسانی به مشتری و رفع مشکلات مربوط به خرید از سیستم آینه هوشمند استفاده کنید، برای این منظور ابتدا می‌بایست تمامی کالاهای موجود فروشگاه خود را تک‌به‌تک به تفکیک جنس، رنگ، مدل، سایز در سامانه آینه هوشمند تعریف نمایید و به هرکدام از اجناس موجود یک کد Rfid تخصیص دهید.

حال شما می‌توانید اقدام به نصب LCD (نمایشگر) در بخش‌های مختلف محوطه فروشگاه یا داخل اتاق‌های پرو نموده و هنگامی‌که مشتری به‌منظور پرو لباس انتخابی موردنظر وارد اتاق می‌شود و نیاز به اطلاعاتی از قبیل سایر رنگ‌ها و سایزهای لباس موردنظر را دارد با گرفتن لباس انتخابی خود مقابل هرکدام از LCD ها Reader (بارکد خوان) تعبیه‌شده در دستگاه آینه هوشمند با توجه به بانک اطلاعاتی که از قبل وارد نرم‌افزار شده است دریک جدول تمامی اطلاعات انبار فروشگاه لباس را اعم از نوع، جنس، رنگ، سایز، قیمت و کشور سازنده را برای مشتری نشان داده‌شده و مشتری می‌تواند با صرف کمترین زمان ممکن و بدون انتظار در صف‌های طولانی‌مدت از یک منبع اطلاعاتی قوی اطلاعات موردنیاز خود را مشاهده کند.

همچنین اگر مشتری نیاز به پرو لباسی با رنگ‌بندی یا سایز دیگری را دارد بدون نیاز به همراه داشتن شخصی که برایش درخواست لباس بکند می‌تواند با لمس گزینه‌ی سفارش (Order) یک پیغامی مبنی بر اطلاعات لباس درخواستی مشتری روی سیستم کامپیوتر، لپ‌تاپ یا گوشی فروشنده نمایش داده می‌شود و فروشندگان با مشاهده‌ی پیغامی که از سمت مشتریان فرستاده‌شده است اقدام به تهیه لباس موردنظر برای مشتری را می‌کنند.

پست الکترونیک

sales@tanian.ir

پست الکترونیک

sales@tanian.ir


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109