تلویزیون های شهری

در دنیای امروز اطلاع رسانی و تبلیغات از ارکان مهم در پیش‌برد اهداف سازمان‌ها، ادارات دولتی، مراکز تجاری و … به شمار می‌رود. با تکیه بر تکنولوژی‌های جدید می‌توان به جرات گفت که علاوه بر تلویزیون و رادیو، می‌توان اطلاع رسانی و تبلیغات را در سطح وسیع‌تر و با تقسیم‌بندی برای فرهنگ‌ها، نیازها و دیدگاه‌های مختلف مخاطبان با راهکار دیجیتال ساینج طراحی کرد.دیجیتال ساینج پنجره‌ای است به سوی تبلیغات مدرن،پویا و مشتری پسند، اطلاع رسانی و به روزرسانی به هنگام مشتری مدار، آموزش درلحظه به همکاران و مشتریان و سرگرمی به همراه نمایش محتواهای مورد نظر شما. محتواهای قابل نمایش شامل ترکیبی از صفحات اینترنتی، عکس، ویدئو، موسیقی، اخبار سایت‌های مورد نظر، آب و هوا، زیرنویس، تقویم و مناسبت‌های خاص، برنامه‌ تلویزیون، آمار و …بدون محدودیت زمانی است.تلویزیون شهری LED به تلویزیون های غول پیکری گفته می‌شود که امروزه در کلیه کشورهای پیشرفته و در سطح شهر، میادین، چهار راه‌ های شلوغ، ورودی سازمانها، دانشگاه ها، پارک ها، ورودی مراکز خرید و پاساژ های تجاری، فرودگاه ها، سالن های انتظار، ورزشگاه ها، سینماها، صحنه های نمایش، ترافیک شهری و بسیاری موارد دیگر قابل مشاهده است و کاربردهای فراوانی را شامل میشود. تلویزیون شهری از کنار هم قرار گرفتن کابینت‌های مجزایی که شبیه به یک تلویزیون کوچک است تشکیل می‌شوند. در واقع تلویزیون شهری LED یک نمایشگر هوشمند بزرگ است که از دیودهای نورانی تشکیل شده و قابلیت استفاده در هر مکانی را داراست. تلویزیون شهری LED انواع مختلفی دارد که نسبت به کاربرد و مکان قرارگیری با توجه به نظر کارشناس، در ابعاد مختلف قابل ارائه است.این سیستم به شما امکان می دهد پیشرفته ترین تبلیغات هوشمند را با محتوای مورد نظر خود طراحی کرده و در مکان و زمان مناسب توسط نمایشگرهای مختلف سازمانتان و یا در محیط های آزاد مانند تلویزیونهای شهری موجود در اماکن عمومی یا بیلبوردهای تبلیغاتی در معرض دید مخاطب قرار دهید.

ویژگی های تلویزیون های شهری

دغدغه ضد آب و ضد ضربه بودن و طول عمر و گارانتی و خدمات پس از فروش وسایل الکترونیکی همیشه برای مصرف کننده گان بوده است. به لطف تولید وسیع و همه گیر بودن استفاده از این ابزار در سرتاسر دنیا باعث شده این دغدغه از بین رفته و تولید کننده و فروشنده این ابزار با خیال راحت نسبت به ارائه تعهدات به خریداران اقدام نمایند. تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری از نظر محل نصب دو دسته اند:

تلویزیون های شهری outdoor: این نوع تلویزیون های شهری ضد آب وتا حدودی ضد ضربه هستند و قابل استفاده در فضاهای بسته وبازمی باشند.

تلویزیون های شهری indoor: این نوع تلویزیون های شهری ضد آب نیستند و قابل استفاده در مکان های بسته می باشند.

تلویزیون های شهری از نظر راه اندازی دو دسته اند:

تلویزیون های شهری online: دراین نوع از تلویزیون های شهری مرجع دسترسی تیزرهای نمایشی ، کارت گرافیک سیستم کامپیوتر شخصی و یا دستگاه ویدیو پروسسور بوده و بدون محدودیت حجم موارد مورد نظر نمایش داده می شوند.

تلویزیون های شهری offline: دراین نوع ازتلویزیون های شهری برای راه اندازی از بردهای کنترل خاص استفاده میشود که تنها برای برنامه ریزی اولیه و ارسال داده به حافظه داخلی برد کنترلر نیاز به کامپیوتر می باشد.

ویژگی ها

پست الکترونیک

sales@tanian.ir

پست الکترونیک

sales@tanian.ir


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109