سه شنبه 14 تیر 1401

سررسید هوشمند

                                       دانلود نرم افزار اندروید سررسید

                                                    

 

به جرات میتوان گفت تقویم مهمترین وسیله برای دنیا ی امروزی است تقویم یاد آور روزهای تلخ وشیرین زندگی هرانسانی است .

برنامه ریزی یکی از مهمترین دلایل به هدف رسیدن انسانهای موفق است .هرفرد برای برنامه ریزی دقیق مراسم های خاص یا حتی قرار ملاقات نیاز به یک تقویم همراه دارد که دراین زمینه نرم افزار های بسیاری تولید شده است که این نیاز بشر را تا حدودی پاسخ گفته اند.روزشمار تاریخ . مبدل تاریخ .اوقات شرعی و... مجموعه امکاناتی است که هر تقویم الکترونیکی دراختیا رشما قرار میدهد. درهمین راستا فن آوری اطلاعات تانیان با هدف هرچه بهتر این تقویم های الکترونیکی یا سرسید های هوشمند با کادری مجرب وبومی نرم افزار سررسید هوشمندی تولید کرده است که علاوه برهمه ی امکاناتی که سایر نرم افزار ها دراختیار شما قرار میدهند سایر موارد کاربردی که نیاز هر فرد درجامعه است دراختیار شما میگذارند شاید شما از معدود افرادی باشید که همیشه نیاز مند یک سررسید هستید ولی تنوع سرسید ها وحجم انبوه اطلاعات شما ویا حتی ترس گم شدن وازبین رفتن سر رسید را داشته باشید شرکت تانیان برای این نیاز فرد هم چاره ای اندیشیده است که هر کس میتواند علاوه بر یک تقویم یک سررسید همراه خود داشته باشد که این سررسید بایادآوری قرار ملاقات ها برنامه های روزانه به فرد درروند زندگی کمک میکند وباعث میشود فرد برنامه های مهم وحیاتی خودرا فراموش نکند.تقویم الکترونیکی می تواند یک پایگاه اجتماعی برای جامعه فراهم کند.حتی میتواند یک منبع انلاین خبری باشد یا یک البوم عکس ازویژگی مهم این سررسید هوشمند است .

این برنامه پاسخگوی نیاز های همه ی اقشار جامعه می باشد که هر فرد میتواند ازآن بهره برداری کند.که ما دراین جا به چند نمونه ازاین قشر اشاره میکنیم .

1-شرکت ها

این فقط جوامع ومردم نیستند که به تقویم نیاز دارند تقویم یک راه برای شرکتها وانتشار رویداد های خود است. تقویم در کنار سایت نشان میدهد که کسب وکار شما فراتر از یک وب سایت است تقویم الکترونیکی در موبایل مشتریان هم قابل اجرا است که مشتریان می تواند از اخبار ،اطلاعات ،تخفیفات وحتی محصولات جدید آگاه شونددرنمایشگاه ها سمینارها سخنرانی هایی که برگزار میکنید مطلع شونداین تقویم نوع فعالیت شماوخدمت هایی که ارائه میکنید نشان میدهدهمچنین میتوانید یک تقویم داخلی برای کارکنان شرکت داشته باشید که مطلع کردنه جلسات وهرگونه اطلاع رسانی برای کارکنان فراهم می آورد .

2-بازاریاب ها

داشتن یک کاتالوگ با عکس های با کیفیت ومعرفی های همه جانبه که همه ی اطلاعات مربوط به محصول را در اختیا ر مشتری بگذارد مهمترین اصول یک بازاریابی موفق است ولی به دلیل حجم زیاد عکس ها وتعدد محصولات این کار با مشقت های فراوان همراه شده است کافی نبودن اطلاعات در کاتالوگ باعث کم شدن مشتری وکمرنگ شدن محصول برای خریدار است درهمین راستا شرکت فن آوری اطلاعات تانیان با هدف معرفی بهتر محصولات سررسید هوشمندی تولید کرده است که علاوه بر همه ی امکانات تقویم (روزشمار ،رویداد،ساعت و...)

این امکان را برای بازاریاب فراهم کرده است که با استفاده از تلفن همراه بیشترین اطلاعات وعکس هارا در اختیار مشتری های خود قرا ردهد.

3- دانشگاه هاو مراکز آموزشی

دانش آموزان ودانشجویان همراه با برنامه ریزی وبرنامه های امتحانی یا تغییرات ناگهانی امتحانات مشکل داشته اند حتی ممکن است ساعت وروز امتحان را فراموش کنند این سررسید هوشمند با استفاده از برنامه های روز دنیا توانسته این مشکل را برای دانش آموزان ودانشجویان حل کند به این صورت که هر دانش آموز یا دانشجویی برای خود برنامه ریزی دقیق ومنظم داشته باشد و روز امتحان یا ساعت امتحان را به آنها یا آوری کند وازتغییراتی ناگهانی امتحانات به موقع مطلع شود وعلاوه بر همه میتواند در باشگاه این سررسید تبادل اطلاعات کند .

4-سخنوران

هر سخنور موفقی باید مجموعه اطلاعاتی همیشه همراه داشته باشد که بتواند در هر مکان با هر نوع مخاطب سخنرانی کند اما این مهم با مشقت زیادی همراه است چرا که نمیشود همه ی کتاب هارا همزمان با خود داشته باشد این سررسید هوشمند میتواند یک بانک اطلاعاتی کامل باشد که انواع کتاب ها(تفسیرها،دیکشنری ها،و.... )در خود بگنجاند که شمابرای بدست آوردن اطلاعات به راحتی میتونید جستجو کنید ومطلب مورد نظر را به دست آورد.

 

5-بازارییان و فروشگاه داران

بارهاشده که به دلیل فراموشی زمان چک یا قرار خود مشکلاتی زیادی برای ما به وجود آمده است یا حتی برای نوشتن تاریخ یک چک با بررسی کردن تاریخ با مشکل برخورد کرده ایم این سررسید هوشمند طوری طراحی شده است که زمان پرداخت چک یا زمان قرار ملاقات را به شما یادآوری میکند وخیلی از مشکلات این قشر راه کمتر میکند .

6- بانکها

بانکها معمولا برای اطلاع رسانی از تسهیلات یا سود های پرداختی نیازمند تابلو های بسیاری هستند که از نظر فضا سازی بسیار فضاگیر است وازطرفی به طور عمومی نمیتوانند اطلاع رسانی بکند وکسانی ازاین تسهیلات جدید باخبر میشوند که در بانک حضور داشته باشند امااین اپلیکشین بااستفاده از نوتیفیکیشن میتواند به همه ی مشتریان درباره ی خدمات بانک اطلاع رسانی کند.ازطرفی این اپلیکشین میتواند با لوگو واسم خود بانک ارائه شود از طرفی هم اطلاع رسانی آسان می شود وهم تبلیغات باکمترین هزینه است.

7- رستوران ها

معمولارستوران ها برای معرفی منوی غذای خود ونوع خدمات نیازمند وسایل تبلیغات زیادی هستند که این ابزار از نظر قیمت بسیار زیاد هستند یا از کیفیت های خوبی برخودار نیستنداین سررسید این امکان را به شما میدهد که بتوانید برای معرفی محصولات خود ونوع خدمات با کمترین هزینه بیشترین تبلیغات را انجام دهند با بیشترین سرعت منو و خدمات را به مشتریان خود ارائه بدهید

8- تبلیغات با کمترین هزینه وبیشرین بازدید

نوتیفیکیشن ها دراین اپلیکشین بصورت انلاین هستندوحتی اگر افلاین باشید بعداز وصل شدن اینترنت تبلیغات بالا می آید شما میتوانید با اسم ولوگوی شرکت یا موسسه خود بیشترین تبلیغ خدمات خود را ارائه دهید .یا حتی با ارسال نوتیفیکشن میتوانید خدمات خودرا معرفی کنید.

 

 

 

مجموعه امکانات این نرم افزار

1-تاریخ

2- ساعت

3-روزشمار

4-مبدل تاریخ

5- قطب نما

6-قبله نما

7- اعمال وادعیه

8-یادآوری

امکاناتی که به دلخواه شما میشودبه این اپلیکیشن اضافه میشود

1-باشگاه مشتریان

2-کاتالوگ. معرفی محصولات با عکس یا فیلم.

3-بانک اطلاعات(پخش زنده ،تصاویر ،فیلم)

4-ایجاد نوتیفیکیشن اطلاع رسانی عمومی ،تبلیغات،

5- نظرسنجی

6- آب وهوا