چهارشنبه 15 تیر 1401

فرم ساز

پرسش و پاسخ همیشه درتاریخ یکی از مهمترین بخش ها برای افراد یک جامعه بوده است . زیرا که این بخش نقش به سزایی دراثر بخشیدن نتیجه دارد پرسش وپاسخ طرز فکر و نحوه ی فکر کردن انسانها را مشخص میسازد و نیمه ی پنهان هر فرد از جامعه راآشکار میکندوحتی میتوان با این آمار آینده را تصور کرد همانطورکه بسیاری از روانشناسان معمولا برای تست شخصیت ازاین روش استفاده می کند. هر شخصی در موقعیت و حرفه خود نیازمند کسب اطلاعاتی می باشدتا بتوانددرزمینه شغلی خود بهترین خدمت را به مشتریان ارائه دهد. جامعه شناسان و متفکران جامعه برای بهتر شدن روند زندگی مردم و افکار سنجی جامعه نیازمند پرسش هایی هستند تا بتوانند از طریق این پرسش ها به امار دقیق وقابل انعکاس دست یابند .

پرسش هابهترین روش برای بدست آوردن آمار نحوه ی تفکر مردم درباره ی موضوع خاصی می باشند . دانشجویان هم برای بدست اوردن امار باید ازاین روش استفاده کنند .ولی این امر مهم معمولا با سختی ها ومشقت های زیادی همراه بوده است مثلا تهیه کردن این پرسش نامه با کاغذ علاوه بر خطراتی که بر محیط زیست دارد بسیاروقت گیر هستند چون بعداز پرکردن این پرسش نامه ها به مرحله ی بدست آوردن آمار میرسیم که نیازمند ساعتها وقت و هزینه است.

فناوری اطلاعات و ارتباطات تانیان در همین راستا، سامانه ی جامع گسترده و کاملا بومی فرم ساز آنلاین را تولید و طراحی نموده است . فرم ساز آنلاین تانیان توسط متخصصین این مجموعه طراحی و تولید شده است که بامحصولات نرم افزاری ایرانی وخارجی رقابت می کند !! هر نوع سوال که در گذشته بر روی کاغذ طراحی می گردید اکنون با سامانه فرم ساز آنلاین تانیان انجام دهید .

فرم ساز آنلاین نه تنها یک پرسشنامه الکترونیکی می باشد بلکه می تواند یک دستیار اندرویدی قدرتمند در کنار فعالیت های شما باشد ، در زیر به بخشی از موارد استفاده فرم ساز آنلاین تانیان برای اقشار مختلف جامعه اشاره میکنیم :

  • دانشجویان

اگر پروژه پایان ترم دانشجویی نیاز به یک تحلیل از بین جامعه خاصی داشته باشد این مسئله به یک مورد تلخ تبدیل خواهد شد زیرا که هزینه چاپ پرسش نامه ، پخش پرسش نامه ، جمع آوری پرسش نامه ، ساعت ها جمع اوری اطلاعات و در نهایت تحلیل یک پروسه سخت ، پر هزینه و دشوار خواهد بود ؛ اما با یک پرسشنامه آنلاین در لحظه پاسخ ها را دریافت کنید و در لحظه تحلیل کنید و لذت ببرید ...

  • بازرسان

یکی از ابزارهای همیشه همراه اکثر بازرسان ادارات ، سازمانهای دولتی و خصوصی فرمی از ملزومات است، و مواردی که بایستی در بازرسی بررسی شود ، جمع آوری این اطلاعات در فرم کاغذی ، ثبت آنها و تحلیل آن نیازمند زمان و هزینه زیادی می باشد ، که این مورد با فرم ساز آنلاین تانیان بسیار راحت انجام می شود و حتی برای مشاهده اطلاعات گذشته شخص مورد نظر نیاز به استعلام از بین هزاران پرونده کاغذی نمی باشد ؛ تنها با اختصاص یک qrcode و اسکن آن تمام اطلاعات را در لحظه مشاهده کنید و لذت ببرید ...

مثلا یک بازرس اداره بهداشت برای سرکشی به فروشگاه های مختلف بایستی یک سری موارد را طبق لیست بررسی و تایید کند. وبعد نمره بدهد که با فرم ساز اندرویدی تانیان به راحتی و به صورت آفلاین اطلاعات را وارد کرده و به محض اتصال به اینترنت اطلاعات بارگزاری خواهد شد .

  • ارزیابی

ارزیابی تقریبا مهمترین بخش در هر واحد و مجموعه ای است . فرض کنید در یک رستوران ، نحوه عملکرد کارکنان ، کیفیت غذا ، تنوع غذا ، نظافت ، طعم ، محیط و ... خیلی دیگر از این مسائل که رضایت یا عدم رضایت مشتری از موارد این چنینی باعث جذب یا کاهش تعداد مشتریان می شود . تعدادی محدودی از مشتریان این موارد را تذکر میدهند ، و تعدادی هم شاید با ارزیابی کاغذی نظرات خود را در صندوق بیاندازند ، اما با ارزیابی دقیق و با ساخت محیط گرافیکی ، زیبا ، ازانتقادات و پیشنهادات مشتریان خود مطلع شوید.

 

  • ارزشیابی کارکنان یک سازمان

در ارزشیابی به طور کلی عملکرد فرد را به لحاظ اخلاقی ، شغلی ، عملکرد حرفه ای و ... مورد سنجش قرار میدهند تا در زمان مورد نیاز از آن برای شخص استفاده شود ، به طور مثال برای کارمندان یک مجموعه در طول سال فرم های ارزیابی مختلفی از قبیل ارزیابی مقیاسی ، توصیفی ، عامل سنجی ، وقایع حساس ، قیاسی و ... توسط ارزیاب های مختلف و مردم تکمیل خواهد شد که در زمان مشخص نتیجه و تحلیل ارزیابی ها به راحتی قابل دسترسی و استفاده خواهد بود و به واسطه آن رتبه کارمندی فرد مشخص خواهد شد

  • چک لیست

مشاغلی که برای تحویل و تایید برخی اجناس نیازبه یک لیست دارند تا در زمان تحویل محصولشان به مشتری ، کم و کسری رخ ندهد به همین منظور از چک لیستی کاغذی و بعضا بدون آمار استفاده میکنند ، با چک لیست هوشمند فرم ساز تانیان میتوانید به صورت آفلاین و آنلاین از امکانات این سامانه استفاده کنید

  • آمارگیری

آمارگیری شامل طیف وسیعی از مراحل و اقدامات است ، یکی از موارد استفاده از آمارگیری در سرشماری هاست که همه ما سرشماری های کاغذی رو به خاطر میآوریم ، جمع آوری این اطلاعات ، دسته بندی آنها ، ورود اطلاعات در رایانه و در نهایت تحلیل و گزارش ؛ همه این فرآیند سخت و زمان بر توسط سامانه هوشمند فرم ساز به راحتی و سریع حتی در حالت آفلاین قابل جمع آوری است و در لحظه به تحلیل و گزارش برسیم ...

نمونه های بالا بخشی از موارد استفاده از سامانه فرم ساز تانیان می باشد . یک پلت فرم قدرتمند که دست شما را برای انجام هر گونه پرسش و تحلیل باز گذاشته و در دو قالب وب و اندروید طراحی و تولید شده است .

سامانه فرم ساز گروه تانیان از صفر تا صد توسط تیم فنی و دانش بومی طراحی و تولید شده است . فرم ساز تانیان از دو روش قابل استفاده می باشد که در وب هم پنل مدیریتی کنترل می شود و هم لینک پرسش نامه قابل مشاهده است و در اندروید توسط نرم افزار مخصوص سوالات قابل مشاهده و پاسخگویی هستند . در زیر به بخشی از امکانات این سامانه اشاره خواهیم کرد :

 

1-گزینه ها چند انتخابی .

2-گزینه های تک انتخابی

3-گزینه های ماتریسی

4-گزینه های کشویی

5-اپلود

6-کشویی ازفرمی دیگر

7-امضا

8-وب سایت

9-پست الکترونیکی

10-تلفن همراه

11- عدد

12-امتیاز

13- وابسته ای

14 -مرحله ای

15-سوییچ

16-مشخصات جغرافیایی

17- تاریخ شمسی

18-عنوان

19- خط فاصله

20- قیمت

با خرید این اپلیکیشن فرم ساز به این امکانات دست خواهیدیافت


1-چندین حساب کاربری اختصاصی برای مشاهده و مدیریت گزارش‌ها

 

2-گزارش مقایسه‌ای بازه‌های زمانی مختلف از نظر تعداد و شاخص رضایت

 

3-خروجی گرافیکی برای انتشار در شبکه‌های مجازی

 

4-یک کیوسک الکترونیکی آماده نصب در محل بدون نیاز به شبکه اینترنت

 

5-گزارش‌های کل و جزء از شاخص رضایت و تعداد نظرات ثبت شده

 

6-گزارش مقایسه‌ای دستگاه‌های مختلف از نظر تعداد و شاخص رضایت

 

7-امکان پرینت هر گزارش بصورت مجزا

 

8- ویرایش لحظه ای فرم ها و سوالات نظرسنجی