سه شنبه 14 تیر 1401

شبکه اطلاع رسانی مدیریت درمان

شبکه دیجیتالی مدیریت درمان

بهداشت و درمان یکی از موارد بسیار مهم و حیاتی برای هر جامعه ای به شمار می رود . هر شخص برای اینکه دچار بیماری نشود و هر بیمار برای مراقبت های پس از بیماری نیاز به مراقبت و آموزش دارد . در اکثر مراکز درمانی پوستر ها و بنر های تبلیغاتی و آموزشی جهت مراقبت و پیشگیری از بیماری ها استفاده می شود .

اما یکی از معایب این روش تبلیغات و آموزش ، پر هزینه بودن ، محدودیت در تعداد تبلیغات ، نیاز به نیروی انسانی ، اتلاف وقت و ... می باشد .

اما با پیشرفت فناوری اطلاعات و دنیای دیجیتال بحث تبلیغات و آموزش از یک معضل تبدیل به صفحه تبلیغاتی کاملا پویا ، بدون اتلاف وقت و انرژی ، نامحدود بودن تعداد تبلیغات و ... شود .

در همین راستا بعضی از مراکز درمانی با استفاده از نمایشگر LCD به سمت پویایی و گرافیکی شدن تبلیغات و آموزش حرکت کرده اند اما این بهترین روش نیست !

فناوری اطلاعات و ارتباطات تانیان محصولی با امکانات فوق العاده طراحی و ایجاد کرده است . سامانه شبکه دیجیتالی مدیریت درمان به ساده ترین و پیشرفته ترین شکل ممکن طراحی و آماده ارائه خدمات گردیده است . امروزه در همه بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، کلینیک ها ، داروخانه ها ، مراکز درمانی و بهداشتی از تلویزیون در سالن های انتظار و اتاق بیماران استفاده می گردد .

با استفاده از این شبکه داخل مراکز درمانی بیمار را از مراقبت های بعد از بیماری آشنا کنید و در منزل توسط یک نرم افزار اندرویدی فرآیند آموزش و مراقبت ها را ادامه دهید .

با استفاده از شبکه دیجیتال و افزودن یک کانال در کنار کانال های سیمای جمهوری اسلامی با کمترین هزینه ، کارآمد ترین شکل ممکن و با کیفیت عالی و سهولت در پخش ، این محصول را آماده ارائه خدمت کردیم .

مزایای شبکه دیجیتالی درمان :

  • امنیت شبکه اختصاصی ، به این گونه است که فقط در تلویزیون های داخل مجموعه نمایش می دهد وساختمان های اطراف نمیتوانند تصویر را مشاهده کنند .
  • سهولت در پخش ، با استفااده از این روش دیگر محدودیتی درنوع نمایشگر نداریم حتی تلویزیون های قدیمی با یک گیرنده دیجیتال قادر به پخش این شبکه هستند .
  • پخش صوت و تصویر با کیفیت عالی
  • امکان تعریف چند کانال جهت اختصاصی کردن موارد آموزشی ( مثال در یک بیمارستان امکان تفکیک بخش قلب و عروق ، بخش مردان و بخش زنان به طوزیکه هر کدام جداگانه مطالب و مراقبت های آموزشی را در کانال اختصاصی خود پخش کنند .