نظر سنجی در مراکز تجاری

از نگاه مردم به کیفیت و خدمات خود بنگرید

یکی از دلایل مهمی که فروشندگان برند ها در و مراکز تجاری فروشگاه هایشان نظرسنجی برگزار می کنند کنترل کیفیت کالا و بررسی محل فروش کالایشان است که به راحتی با یک استند نظرسنجی و یا تبلت نظرسنجی امکان پذیر است. همچنین می توان اطلاعات مشتریان خود را بدین صورت جمع آوری کرد تا با استفاده از شماره تلفن و ایمیلشان با آنها در تماس بود. در فروشگاه های زنجیره ای می توان بدین صورت با متغیر های قابل اندازه گیری به هر یک از شعبات نمره داده و آن ها را مدام مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند. یکی از آسان ترین روش ها جهت برگزاری نظرسنجی، نظرسنجی اینترنتی می باشد که با لینک مخصوصی که در زیر فاکتورها چاپ می گردد ، مشتریان را جهت شرکت در قرعه کشی تشویق به شرکت در نظرسنجی میکنند. و درپرسشنامه می توان شماره فاکتور مشتری جهت اطلاع از نوع و تاریخ خرید وی پرسیده شود.


بهترین کیفیت را برای مشتریان خود نگهدارید تا آنها هم شمارا در خاطرشان نگهدارند

مزایای برگزاری نظرسنجی در مراکز تجاری ها

  • به شعبات خود از لحاظ کیفی و نحوه برخورد امتیاز دهید
  • اطلاعات مشتریان خود را جمع آوری کنید
  • کیفیت محصولات خود را از دید مشتریان خود ارزیابی کنید
  • از نظافت و نظم فروشگاه های خود مطمئن شوید
  • طریقه آشنایی مشتریانتان را بدانید تا جهت چگونگی تبلیغات، تصمیم گیری نمایید


نحوه برگزاری نظرسنجی در مراکز تجاری

قرار دادن لینک نظرسنجی اینترنتی سامانه هوشمند بر روی محصول و یا زیر فاکتور فروش، یکی از بهترین روش ها جهت نظرسنجی می باشد زیرا مشتری شما می تواند پس از بررسی محصولتان نظرش را به شما منتقل کند.

ایجاد پرسشنامه بر روی تبلت و ارائه آن توسط فروشنده به مشتریان در هنگام خروج و پرداخت صورت حساب. این روش بهترین روش بوده چون می توان اکثر مشتریان را را مجاب به شرکت در نظرسنجی نمود.

کیوسک نظرسنجی وسیله ای مناسب جهت نصب در کنار صندوق فروشگاه ها و یا در کنار درب خروج می باشد که خریداران براحتی بتوانند نظرات خود را در آن وارد نمایند.

پست الکترونیک

[email protected]

پست الکترونیک

[email protected]


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109