نظر سنجی در مراکز درمانی

پزشکان با رضایت بیمارانشان شناخته می شوند، با سامانه نظر سنجی از سطح رضایت مشتری های خود مطلع شوید.

نظرسنجی در مراکز درمانی
نظرسنجی در کلینیک ها

بیمارانی که وارد بیمارستان می شوند تنها بدنبال انجام عملیت عادی پزشکی نیستند بلکه آن ها نیاز به سرویس و خدمات جانبی مثل تجهیزات مناسب و راحت ، رفتار مناسب ، غذای خوب و غیره نیز دارند. مدیران بیمارستان نیز بصورت مداوم کیفیت این خدمات را بررسی می کنند تا بهترین خدمات را به بیماران بدهند. نرم افزار نظرسنجی این شرایط را برای مدیران مهیا میکند تا به طرق مختلف نظرات بیماران را جمع آوری کند و آن را به مدیران منتقل کند. توسط سامانه نظرسنجی میتوان نظرسنجی عمومی از بیماران و همراهانشان انجام داد و تمامی اطلاعات را در یک سرور جمع آوری نمود تا بتوان بر روی نتایج آنها گزارش گیری و تحلیل انجام داد.نرم افزار نظرسنجی مناسب کلینیک ها و درمان گاه ها و بیمارستان هانظرسنجی در بیمارستان ها

مزایای برگزاری نظرسنجی در مراکز درمانی

  • معدل گیری از متغیر های کیفیت سنجی خدمات ارائه شده در مرکز
  • ارزیابی نحوه برخورد پرستاران ، پزشکان و پرسنل
  • بررسی میزان رضایت بیماران و همراه آن ها از خدمات ارائه شده
  • بررسی کیفیت غذای بیمارستان
  • بررسی میزان نظافت اتاق، سرویس و ...
  • دریافت انتقادات و پیشنهادات

نحوه برگزاری نظرسنجی در مراکز درمانی

تهیه استند رومیزی یا دیواری و نصب آن بر روی کانتر تا بیماران و همراهانشان در هنگام خروج و یا انجام امور مالی و اداری در نظرسنجی شرکت نمایند.

ایجاد پرسشنامه بر روی تبلت و ارائه آن توسط پرستار به بیمار قبل از مرخص شدن و یا در هنگام اراده خدمات. این روش در بیمارستان ها و کلینیک ها بیشترین کاربرد را دارد زیرا می توان اکثر بیماران را به شرکت در نظرسنجی دعوت نمود.

تهیه کیوسک های ایستاده نظرسنجی که معمولاً در سالن انتظار ، بخش ها و کنار درب خروج نصب می گردد تا بیماران و همراهانشان در هنگام انتظار و یا خروج نظراتشان را اعلام نمایند. کیوسک های نظرسنجی بصورت بیسیم به سرور متصل می گردند و نیازی به اتصال هیچ وسیله ای جهت دریافت خروجی ندارد .

پست الکترونیک

[email protected]

پست الکترونیک

[email protected]


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109