نظر سنجی هتل ها

نظر سنجی چند زبانه بهترین راهکار برای دریافت نظر مسافران با هر زبان و ملیتی می باشد. زبان های مورد علاقه را در سامانه نظرسنجی اضافه کنید تا نگران مشتری های زبان خارجی نباشید.

نظرسنجی در هتل ها

امروزه با رونق گرقتن صنعت گردشگری بازار هتل ها بشدت گرم شده و سرمایه گزاران با استفاده از این حجم تقاضا بدنبال عرضه ی هتل های لوکس و چند ستاره هستند. بدین ترتیب رقابت میان این هتل ها شدت گرفته و مهمانان قبل از رزرو هتل در مورد آن هتل تحقیق می کنند تا از نظرات مهمانانی که قبلاً در آن هتل اقامت داشته اند، استفاده نمایند و سفر خوبی را تجربه نمایند. مدیران هتل ها نیز همواره بدنبال جلب رضایت مهمانان خود بوده تا بتوانند در آینده از آنها مجدداً پذیرایی کنند و هتلشان را به دیگران پیشنهاد دهند. درصورتی که فردی انتقادی از هتلی که در آن بوده، داشته باشد ، نقد خود را در شبکه های اجتماعی همچون TripAdvisor در معرض دید عموم قرار می دهد و معمولاً مدیران هتل توضیحاتشان را در زیر نقد آن شخص می نویسند تا جلوی انعکاس تبلیغات منفی را بگیرند. .نرم افزار نظرسنجی مخصوص هتل ها این امکان را به مدیران هتل می دهد تا قبل از انتشار جلوی اینگونه انتقادات را بگیرند و مهمانشان را راضی نگهدارند

.قبل از انعکاس تبلیغات منفی در شبکه های اجتماعی ، از انتقادات مهمانانتان مطلع گردید

نرم افزار نظرسنجی مخصوص هتل ها ، وسیله ای جهت جمع آوری نظرات مهمانان

روش های جمع آوری اطلاعات در هتل ها:

 • کیوسک نظرسنجی در لابی هتل : تهیه کیوسک نظرسنجی و نصب آن در لابی هتل ، سالن غذا و یا در مکانی که تردد بیشتر می باشد. همچنین میتوان از این کیوسک جهت اتصال به وب سایت TripAdvisor استفاده نمود تا افراد بتوانند نظراتشان را در بخش هتل مربوطه وارد نمایند. همچنین این کیوسک ها مستقیم به شبکه متصل بوده و به صورت بیسیم اطلاعات دریافت شده را به سرور انتقال میدهد.
 • نظرسنجی در رستوران و کافی شاپ هتل : تهیه نظرسنجی برای رستوران ها و کافی شاپ های هتل ، تا گارسون پس از صرف غذا را بدست مهمانان داده تا وی در نظرسنجی مخصوص رستوران هتل شرکت نماید و نظراتش را در مورد کیفیت غذا ، نحوه برخورد و غیره بدهد.
 • نظرسنجی در پذیرش هتل : تهیه نظرسنجی برای بخش پذیرش هتل تا در هنگام Check Out بتوان در مورد نحوه سریس دهی ها ، چگونگی اتاق ها و ... ازمهمان سوال شود.
 • نظرسنجی هنگام اتصال دستگاه مهمان به اینترنت : مهمانان اغلب جهت اتصال به اینترنت اتاق مجاب به وارد نمودن اطلاعات اتاق می باشد و به محض اتصال دکمه شروع نظرسنجی به آن ها نمایش داده می شود که در صورت کلیک بر روی آن می توانند نظراتشان را در پرسشنامه مخصوص هتل وارد نمایند.
 • نظرسنجی کاغذی در اتاق : هر چند این نوع نظرسنجی بسیار پرهزینه و ابتدایی می باشد اما بعضی افراد این روش را ترجیح می دهند. در این روش می توان توسط نرم افزار فرم نظرسنجی چاپ گردد و پس از جمع آوری اطلاعات می تواند توسط یک اپراتور وارد سامانه نظرسنجی گردد.
 • اپلیکشن موبایل : ساخت یک اپلیکیشن موبایل جهت برگزاری نظرسنجی و امکانات بسیار بیشتر مثل معرفی هتل ، گالری ، رزرو هتل و ...
 • وب سایت هتل : امکان برگزاری نظرسنجی بر روی وب سایت و تجمیع اطلاعات در سرور سامانه نظرسنجی هتلمزایای برگزاری نظرسنجی در رستوران ها

 • معدل گیری از متغیر های کیفیت سنجی در هتل
 • ارزیابی نحوه برخورد و انجام وظایف خدمه
 • سی میزان رضایت مهمان از خدمات ارائه شده
 • بررسی کیفیت غذای رستوران
 • بررسی میزان نظافت اتاق، سرویس ، استخر و ...
 • دریافت انتقادات و پیشنهادات
نظرسنجی هتل ها

نحوه برگزاری سامانه نظر سنجی در هتل ها

تهیه استند رومیزی یا دیواری و نصب آن بر روی کانتر پذیرش تا مهمانان در هنگام CheckOut و یا انجام امور خود در نظرسنجی شرکت نمایند.

ایجاد پرسشنامه بر روی و ارائه آن توسط گارسون و یا مسئول پذیرش به مهمانان در هنگام خروج و یا Check out. این روش در رستوران ها و پذیرش بیشترین کاربرد را دارد و بهترین روش بوده چون می توان اکثر مهمانان را مجاب به شرکت در نظرسنجی نمود.

تهیه کیوسک های ایستاده نظرسنجی که معمولاً در لابی ، رستوران ها و کنار درب خروج نصب می گردد تا مهمانان در هنگام انتظار در لابی و یا خروج از هتل نظرشان را اعلام نمایند. کیوسک های نظرسنجی بصورت بیسیم به سرور متصل می گردند و نیازی به اتصال هیچ وسیله ای جهت دریافت خروجی ندارد .

پست الکترونیک

[email protected]

پست الکترونیک

[email protected]


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109