پرسشنامه نیروی انسانی

کاغذ دیگر در دنیای دیجیتال جایی ندارد ، سامانه هوشمند نظر سنجی مخصوص شرکت های بروز


سامانه نظرسنجی جهت جمع آوری اطلاعات و داده کاوی می تواند برای بسیاری از نیاز های شرکت ها و سازمان ها مفید باشد. در زیر به برخی از این کاربردها اشاره می کنیم:


نظرسنجی از کارمندان


آیا کارمندان از وضعیت خود راضی هستند؟ آیا با همکارانشان تعامل خوبی برقرار می کنند؟ آیا نظر و پیشنهادی برای ارتقای شرکت دارند؟ و سوالات بسیاری که مدیران شرکت می توانند از کارمندان خود بپرسند. واضح است که مدیرانی موفق هستند که بتوانند کنترل امور را بدست گیرند و قبل وقوع اتفاق جلوی مشکلات را بگیرند. بسیاری از افراد ایده های خلاقانه ای در سر دارند ، مخصوصاً کارمندانی که چندین سال تجربه کار در یک سازمان را دارند. بعضی از این ایده ها میتواند توسط مدیران پخته تر گردد و جامه عمل بپوشد. نرم افزار نظرسنجی می تواند با پرسشنامه های اداری تمامی این اطلاعات را جمع آوری نماید و بدست مدیران برساند.


نظرسنجی از عموم مردم در نمایشگاه ها و استندهای تبلیغاتی


با نصب کیوسک نظرسنجی و یا ارائه ی به مردم و یا حتی شرکت دادن مردم در نظرسنجی اینترنتی می توانید نظر عموم مردم را در مورد محصولات و یا محصول جدید شرکت بدانید و یا با تهیه یک پرسشنامه هوشمندانه اطلاعات مفیدی از مشتریان خود بدست آورید. همچنین برای شرکت هایی که خدمات در محل دارند می توان پرسشنامه ای در خصوص کیفیت خدمات و چگونگی انجام کار تهیه کرد و بر روی از مشتری نظرسنجی کرد.


نیاز کارمندان خود را بدانید شاید آن ها از وضعیتشان ناراضی هستند و شاید فکر بکری در سر دارند


نظرسنجی  شرکتی


اطلاعات مورد نیاز خود را براحتی جمع آوری کنید

از دیگر کاربرد های مدیریتی نرم افزار در شرکت ها و سازمان ها به شرح زیر است:

توسط ویزیتور، جمع آوری اطلاعات و مکان یابی ویزیتور با gps

می توان با نصب نرم افزار بر روی ویزیتور پرسشنامه ای برای ویزیتور خود فراهم کنید تا اطلاعات مشتریانی که ویزیت می کنند را وارد نمایند و موقعیت جغرافیایی وی توسط GPS ثبت گردد. بدین صورت می توانید براحتی اطلاعات جمع آوری شده را وارد CRM و یا Excel نموده و ویزیتور خود را کنترل نمایید. همچنین ویزیتور می تواند درون پرسشنامه عکسی از محلی که حضورداشته ثبت نماید.

ساخت فرم استخدام دیجیتالی

بجای آنکه فرم های استخدام کاغذی جلوی داوطلبین استخدام قرار دهید که مجبور به آرشیو آن ها گردید ، براحتی یک پرسشنامه دیجیتالی ایجاد نمایید و بر روی آن را در اختیار داوطلب قرار دهید. این گونه اطلاعات یک بار برای همیشه ثبت خواهد شد و مدیریت براحتی میتواند بر روی کامپیوترش فرم های استخدام را بررسی کند.

تبلت نظرسنجی در رستورانمزایای استفاده از سامانه نظر سنجی

  • برگزاری نظرسنجی از کارمندان و رفع مشکلات آن ها
  • جمع آوری نظرات و ایده های کارمندان در مسیر پیشرفت
  • جمع آوری اطلاعات مشتریان توسط ویزیتور
  • نظارت بر عملکرد و موقیت جغرافیایی ویزیتور
  • برگزاری نظرسنجی عموم مردم در مورد محصولات جاری و محصولات جدید
  • ایجاد پرسشنامه های دیجیتالی جایگزین فرم کاغذی استخدام
  • جمع آوری اطلاعات بازدیدکنندگان در نمایشگاه هانحوه استفاده سامانه نظر سنجی در دفاتر دولتی و نیروی انسانی

ایجاد فرم نظرسنجی سامانه هوشمند و قرار دادن لینک آن بر روی محصول، وب سایت و خبرنامه ها یکی از معمول ترین روش ها جهت نظرسنجی می باشد.

ایجاد پرسشنامه بر روی و ارائه آن توسط گارسون به مهمانان در هنگام خروج و پرداخت صورت حساب. این روش بهترین روش بوده چون می توان اکثر مهمانان را مجاب به شرکت در نظرسنجی نمود.

این وسیله مناسب نمایشگاه ها و استند های تبلیغاتی می باشد که مراجعه کنندگان براحتی بتوانند نظرات خود را در آن وارد نمایند.

پست الکترونیک

[email protected]

پست الکترونیک

[email protected]


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109