نظر سنجی در رستوران، تالار های پزیرایی و سالن ها

توسط نرم افزار نظرسنجی می توان پرسشنامه ای دیجیتالی تهیه و آن را در اختیار مهمان قرار داد تا قبل از ترک رستوران آن را پر نمایید، میزان سطح رضایت مشتری از غذای سفارش داده شده و یا برخورد پرسنل را برسی کرد تا در مراجعات بعدی غذایی باب طبع مشتری به اون تحویل داده شود .

ذهن مشتریان خود را بخوانید تا آن ها را همیشه راضی نگهدارید

نظرسنجی در رستوران
نظرسنجی هوشمند

ایجاد یک تجربه بیاد ماندنی هدف بسیاری از رستوران ها در جهت مشتری مداری و کنترل کیفیت می باشد که مدیریت رستوران همواره برای دست یافتن به این مهم تلاش میکنند. توسط نرم افزار نظرسنجی می توان در سریعترین حالت ممکن پرسشنامه ای را در اختیار مشتری داد تا قبل از ترک رستوران، اطلاعات مورد نیاز، جهت آمارگیری از آن ها دریافت گردد. نرم افزار نظرسنجی فوق العاده کاربردی و تاثیر گذار در مدیریت رستوران های زنجیره ای می باشد بدین صورت که اطلاعات دریافت شده توسط مدیران رستوران جمع بندی شده و به تک تک شعبات می توان امتیاز داد تا نقات قوت و ضعف هرکدام مشخص گردد. و به مراتب رضایت مشتری را بدست آورد و با اطلاعات جمع آوری شده ، بتوان ارتباط با مشتری را از طریق ارسال SMS و ایمیل اعمال کرد.

نحوه ی سرویس دهی و کیفیت غذای خود را از نظر مشتریانتان بشنوید.

سرآشپز

مزایای برگزاری نظرسنجی در رستوران ها

  • نرم افزار ارزانتر از پرسشنامه کاغذی می باشد
  • آرشیو تمامی فرم های پرشده را برای همیشه نگهدارید
  • اطلاعات مشتریان خود را همچون نام، ایمیل، تلفن و ... دریافت نمایید.
  • نحوه ی برخورد پرسنل خود را از راه دور کنترل نمایید.
  • کیفیت غذا ، میزان نظافت و آرامش محیط خود را از نظر مشتری خود بشنوید
  • بدانید مشتریانتان از کدام طریق با شما آشنا شده اند تا با نتیجه تبلیغات خود آشنا گردید

نحوه برگزاری نظرسنجی در رستوران ها

تهیه استند رومیزی یا دیواری و نصب آن بر روی کانتر تا مهمانان در هنگام خروج و یا حساب کردن در نظرسنجی شرکت نمایند. این روش مناسب رستوران های شلوغ یا فست فودها بوده و مهمترین هدف بدست آوردن انتقادات می باشد.

ایجاد پرسشنامه بر روی تبلت و ارائه آن توسط گارسون به مهمانان در هنگام خروج و پرداخت صورت حساب. این روش بهترین روش بوده چون می توان اکثر مهمانان را مجاب به شرکت در نظرسنجی نمود.

سامانه کاربرد های فراوانی همچون نظرسنجی مشتریان و کارمندان ، جمع آوری اطلاعات مشتریان ، کنترل ویزیتورها، استخدام نیروی انسانی و غیره ، می تواند برای شرکت ها داشته باشند.

پست الکترونیک

[email protected]

پست الکترونیک

[email protected]


تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

تلفن

2765 774 253 98 +
0800 065 919 98 +

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109

آدرس

قم- خ انقلاب - کوچه 41 - مرکز رشد
دانشگاه قم - واحد 109